Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Путник | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: Тоби  
Форум » За пределами Алагезии » Фильмы » Доктор Хаус
Доктор Хаус
K@teринаДата: Понедельник, 26.10.2009, 20:34 | Сообщение # 16
Фермер
Группа: Предводители варденов
Сообщений: 876
Репутация: 13
Статус: Offline
Не знаю, знаете вы или нет, что на канале стб объявлен фан-конкурс
Фан-конкурс "Я люблю Хауса!" з 5 жовтня по 22 листопада надішли нам свій вияв любові до серіалу "Доктор Хаус" і виграй ексклюзивний подарунок: фотографію з автографами всієї команди Хауса!

Як прийняти участь у фан-конкурсі?
Придумай, як висловити свою любов до Хауса та його команди - це може бути фото-колаж, пісня, відео чи альтернативний сценарій до серіалу - зареєструйся на цьому сайті та надсилай їх на форум або пошту house@stb.ua .

Протягом строку проведення фан-конкурсу щотижня буде визначатись найкраща робота тижня. Щотижня у п’ятницю ми будемо відбирати серед робіт, які надійшли протягом тижня 10 найкращих і викладати у п'ятницю на сайті СТБ для голосування зареєстрованим користувачам. Голосування за найкращу роботу тижня завершується в наступний понеділок о 11.00 і оголошуються результати. І так – щотижня! Автор найкращої роботи тижня (та, яка яка набере найбільшу кількість голосів зареєстрованих користувачів сайту) отримує ексклюзивний подарунок: фотографію з автографами всієї команди Хауса!

Учасники конкурсу шляхом відправки своїх робіт зазначеними способами підтверджують, що:

- Роботи не будуть містити інформації, яка порушує вимоги чинного законодавства України та/або будь-які права третіх осіб;

- Надають Телеканалу СТБ право без виплати авторам робіт авторської винагороди використовувати такі Роботи будь-якими способами з метою реалізації конкурсу, в т.ч. шляхом відтворення на сайті СТБ та доведення таких робіт до загального відома.

Із правилами та умовами участі у конкурсі «Я люблю Хауса» можна ознайомитись ТУТ .

Удачі!

 
K@teринаДата: Понедельник, 26.10.2009, 20:39 | Сообщение # 17
Фермер
Группа: Предводители варденов
Сообщений: 876
Репутация: 13
Статус: Offline
Есть еще один конкурс:
Телеканал «СТБ» при поддержке еженедельника «Телескоп» приглашает тебя принять участие в благотворительной акции.

По осени считают и серии нового сезона «Доктора Хауса», и подарки от героев сериала, и добрые дела. Проголосуй за свою любимую цитату от Грегори Хауса, отправляй SMS с номером цитаты на номер 1063, и ты внесешь свой вклад в благотворительный фонд.

ЦИТАТЫ:
HOUSE 01 - Обожнювання-це любити без питань і критики

HOUSE 02 - Життя-це не тільки здатність доходити до фінішу першим

HOUSE 03 - А якби її ДНК відрізнялась на 1%, вона б була дельфіном

HOUSE 04 - Коли хороша людина помирає, це змінює світ

HOUSE 05 - Мене цікавлять крокодили, але голову їм у пащу я не кладу

HOUSE 06 - Ти не можеш вважати себе в усьому винним, хіба що ти вважаєш себе всесильним

HOUSE 07 - Ви всі хворі на патологічне ідеалізування

HOUSE 08 - Я не сумний. Я складний. Дівчатам це подобається

HOUSE 09 - Чи є брехня брехнею, якщо всі знають, що це брехня?

HOUSE 10 - Люди не змінюються. Наприклад, я завжди буду казати, що люди не змінюються.

HOUSE 11 - Ти розмовляєш з Богом - ти віруючий, Бог розмовляє з тобою - ти психічно хворий

HOUSE 12 - Або допомагай жити, або померти – не можна все одразу

Отправляй SMS-сообщение на номер 1063, в начале которого укажи код House затем номер фразы, за которую ты голосуешь, и букву подарка, который, в случае победы, ты хотел(-ла) бы получить. Например: House 02 с.

У тебя есть шанс выиграть эксклюзивные подарки от компании Warner Brothers:
а) трость Хауса;
b) сценарий с автографами;
c) подписанное фото команды 5-го сезона;
d) фото Хью Лори с его автографом;
e) кепку;
f) фонарик;
g) подставку под чашку;
i) термос;
j) дорожную кружку;
k) брелок.

Чем больше SMS-сообщений ты пришлешь, тем больше у тебя шансов выиграть подарок и тем бОльшую пользу ты принесешь больным детям. Все средства, собранные с помощью SMS, будут перечислены в благотворительный фонд. О том, как они были использованы, ты узнаешь в «Телескопе» после окончания акции.

Стоимость SMS-сообщения – 3 грн (с НДС).
Всю техническую информацию ищи на стр. 63.
Акция длится четыре недели.

Твоя «хаусомания» принесет помощь детям!

Действуй уже сейчас!

 
ТобиДата: Понедельник, 26.10.2009, 22:47 | Сообщение # 18
Охранник
Группа: Командиры
Сообщений: 858
Репутация: 9
Статус: Offline
K@tis, хм..прикольно

 
Форум » За пределами Алагезии » Фильмы » Доктор Хаус
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:

Copyright Saphira©
Сайт создан в системе uCoz